fbpx

Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem – któż by nie chciał spędzić tej wyjątkowej nocy w takiej scenerii… dzięki unikalnej lokalizacji Restauracji Na Molo – nad samym morzem, w sylwestrową noc możemy zabrać Was w rejs. Ale przejdziecie przez niego suchą stopą! Zamiast domówki proponujemy szaloną, sylwestrową noc Na Molo, dopóki słońce nie wzejdzie na nadmorskim horyzoncie. Wystarczy krótka podróż z Trójmiasta, Rumii, Redy czy Wejherowa, aby przenieść się bezpośrednio nad morski brzeg i spędzić niezapomnianego Sylwestra Na Molo. Drogę z pewnością znacie – jedziemy dokładnie tak jak na Półwysep Helski, zanim dojedziemy do Władysławowa czy na Hel znajdujemy przystań w Pucku – Na Molo. Tą miejscówkę doceniają również Goście z innych regionów Polski, którzy szukają nadmorskiej lokalizacji do spędzenia tej wyjątkowej nocy.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami!

Przeglądasz oferty kolejnych Restauracji w Trójmieście, podczas gdy w zasięgu krótkiej wycieczki, Na Molo w Pucku czeka na Was niezapomniana zabawa sylwestrowa.

Tematyczne dekoracje i konkursy będą tłem do znakomitej zabawy. Nie zapominajmy oczywiście, że poza niezastąpionym DJ-em No Name, który kolejny raz będzie prowadził zabawę na parkiecie, zadba o Was Szef Kuchni serwujący eleganckie menu kolacyjne oraz dbający o smaki na szwedzkim stole. Kieliszek szampana o północy w Sylwestra oraz butelka wódki na parę, dopełnią całości. Restauracja Na Molo proponuje Wam szampańską zabawę do rana i przepyszne menu, a jednocześnie niesamowitą bliskość morza.

Nie masz pomysłu na opiekę nad dzieckiem podczas sylwestrowej nocy? Jeśli ma już 7 lat, może wziąć udział w niezapomnianej Nocy Sylwestrowej w Loopy’s World. Zabawę z nocowaniem organizuje to największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki zlokalizowane w Gdańsku. Wybawioną pociechę odbierasz następnego dnia. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Do zobaczenia w sylwestrową noc Na Molo!

Cena

250 zł / osobę – przy rezerwacji całej loży (min. 8 osób)
270 zł / osobę – przy rezerwacji do 30.11.2019 //290 zł / osobę – cena standardowa

Rezerwacje

w Restauracji, pod nr tel.: 570 929 400, mailowo: restauracja@namolopuck.pl

Rezerwacja loży dla grup 8-10 osobowych

Podczas imprezy sylwestrowej obowiązują stoliki wieloosobowe.

Noclegi:

Specjalne ceny dla Gości Na Molo w hotelach i pensjonatach współpracujących z Restauracją.

Harcerski Ośrodek Morski w Pucku – od 90 zł / noc
www.hompuck.org/oferta/noclegi

Willa Nowa Zatoka – od 300 zł /  noc
www.willanowazatoka.pl