fbpx

Catering Świąteczno-Wigilijny

Catering Świąteczny Na Molo w Pucku

Święta zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym przygotowania też ruszają pełną parą. W tym roku na pewno będzie inaczej, ale jednocześnie każdemu z nas zależy, aby atmosfera była prawdziwie świąteczna. Najlepiej bez wychodzenia z domu, gdyż nasze zdrowie powinno być ważniejsze niż długie krążenie po sklepach w poszukiwaniu świątecznych produktów. Dlatego zamiast przygotowywać potrawy w domu, możecie skorzystać z oferty cateringu świątecznego przygotowanego przez Restaurację Na Molo w Pucku.
Pobierz pełną ofertę cateringu świątecznego Restauracji Na Molo w Pucku.
Zamów catering świąteczny: 570 208 899

Smaczne Święta

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby potrawy w naszym cateringu świątecznym były różnorodne, a co za tym idzie, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie dania przygotowane przez zespół kucharz Restauracji Na Molo w Pucku będą nie tylko smaczne, lecz również estetycznie podane. No i oczywiście przygotowane z zachowaniem wszelkich zasad higieny! Dla Waszego komfortu, catering możemy przygotować zarówno na jednorazowych, lecz eleganckich półmiskach, jak i na dostarczonych przez Was naczyniach. W obu przypadkach potrawy z garmażu będą przygotowane w sposób umożliwiający podanie ich od razu na wielkanocny stół.

Catering – wygodne przygotowania do Świąt

Dania ciepłe, zimne zakąski, na słodko – to wszystko znajdziecie w ofercie cateringu Restauracji Na Molo w Pucku. Po zapoznaniu się z naszymi propozycjami wystarczy zadzwonić do nas (570 208 899) i złożyć zamówienie. Możecie to zrobić do 20.12.2020r. Podczas gdy Wy całymi rodzinami będziecie kontynuowali zmagania z e-learningiem 😉 my będziemy szykować dla Was pyszne dania! Wszystkie zamówione potrawy z cateringu świątecznego będziecie mogli wygodnie odebrać w wigilię między 10:00 a 13:00.

Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo, Gdynia…

Mieszkacie poza Puckiem, a lubicie nasze smaki? Być może catering z Restauracji Na Molo w Pucku to również rozwiązanie dla Was! Wystarczy jeden telefon, a następny krok to już odbiór zamówionego garmażu w wigilię w Restauracji Na Molo w Pucku. W końcu Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo czy Gdynia nie są aż tak daleko od Pucka 😉 Czekamy na Wasze telefony: 570 208 899
Pobierz pełną ofertę cateringu świątecznego Restauracji Na Molo w Pucku.

catering