Zaznacz stronę

Catering Wielkanocny Na Molo w Pucku

Wielkanoc tuż tuż, w związku z czym przygotowania też ruszają pełną parą. Jak tu sklecić świąteczną atmosferę..? Najlepiej bez wychodzenia z domu, gdyż nasze zdrowie powinno być ważniejsze niż długie krążenie po sklepach. Dlatego zamiast przygotowywać potrawy w domu, możecie skorzystać z oferty cateringu wielkanocnego, przygotowanej po raz kolejny przez Restaurację Na Molo w Pucku. Jest też nowość – łosoś wędzony na miejscu, w wędzarni Restauracji Na Molo!
Pobierz pełną ofertę cateringu wielkanocnego Restauracji Na Molo w Pucku.
Zamów catering wielkanocny: 570 208 899

Smaczne Święta

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby potrawy w naszym cateringu były różnorodne, a co za tym idzie, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie dania przygotowane przez zespół kucharzy Restauracji Na Molo w Pucku będą nie tylko smaczne, lecz również estetycznie podane. No i oczywiście przygotowane z zachowaniem wszelkich zasad higieny! Dla Waszego komfortu, catering możemy przygotować zarówno na jednorazowych, lecz eleganckich półmiskach, jak i na dostarczonych przez Was naczyniach. W obu przypadkach potrawy z garmażu będą przygotowane w sposób umożliwiający podanie ich od razu na wielkanocny stół.

Catering – wygodne przygotowania do Świąt

Dania ciepłe, zimne zakąski, na słodko – to wszystko znajdziecie w ofercie cateringu Restauracji Na Molo w Pucku. Po zapoznaniu się z naszymi propozycjami wystarczy zadzwonić do nas (570 208 899) i złożyć zamówienie. Możecie to zrobić do 31.03.2021r. Podczas gdy Wy całymi rodzinami będziecie kontynuowali zmagania z e-learningiem ? my będziemy szykować dla Was pyszne dania!

Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo, Gdynia…

Mieszkacie poza Puckiem, a lubicie nasze smaki? Catering z Restauracji Na Molo w Pucku to rozwiązanie również dla Was! Wystarczy jeden telefon, a następny krok to już odbiór zamówionego cateringu w Restauracji Na Molo w Pucku. W końcu Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo czy Gdynia nie są aż tak daleko od Pucka ? Czekamy na Wasze telefony: 570 208 899
Pobierz pełną ofertę cateringu wielkanocnego Restauracji Na Molo w Pucku.