fbpx

Catering Wielkanocny

Catering wielkanocny Na Molo w Pucku

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym przygotowania też ruszają pełną parą. W tym roku na pewno będzie inaczej, ale jednocześnie każdemu z nas zależy, aby atmosfera była prawdziwie świąteczna. Najlepiej bez wychodzenia z domu, gdyż nasze zdrowie powinno być ważniejsze niż długie krążenie po sklepach w poszukiwaniu świątecznych produktów. Dlatego zamiast przygotowywać potrawy w domu, możecie skorzystać z oferty cateringu wielkanocnego przygotowanego przez Restaurację Na Molo w Pucku.
Pobierz pełną ofertę cateringu wielkanocnego Restauracji Na Molo w Pucku.
Zamów garmaż wielkanocny: 570 208 899

Smaczna Wielkanoc

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby potrawy w naszym garmażu wielkanocnym były różnorodne, a co za tym idzie, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie dania przygotowane przez zespół kucharz Restauracji Na Molo w Pucku będą nie tylko smaczne, lecz również estetycznie podane. No i oczywiście przygotowane z zachowaniem wszelkich zasad higieny! Dla Waszego komfortu, catering możemy przygotować zarówno na jednorazowych, lecz eleganckich półmiskach, jak i na dostarczonych przez Was naczyniach. W obu przypadkach potrawy z garmażu będą przygotowane w sposób umożliwiający podanie ich od razu na wielkanocny stół.

Catering wielkanocny – wygodne przygotowania do Świąt

Dania ciepłe, zimne zakąski, na słodko – to wszystko znajdziecie w ofercie garmażu Restauracji Na Molo w Pucku. Po zapoznaniu się z naszymi propozycjami wystarczy zadzwonić do nas (570 208 899) i złożyć zamówienie. Możecie to zrobić do czwartku 9 kwietnia. Podczas gdy Wy całymi rodzinami będziecie kontynuowali zmagania z e-learningiem 😉 my będziemy szykować dla Was pyszne dania! Wszystkie zamówione potrawy z cateringu wielkanocnego będziecie mogli wygodnie odebrać w sobotę 11 kwietnia.

Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo, Gdynia…

Mieszkacie poza Puckiem, a lubicie nasze smaki? Być może catering z Restauracji Na Molo w Pucku to również rozwiązanie dla Was! Wystarczy jeden telefon, a następny krok to już odbiór zamówionego garmażu w sobotę wielkanocną Na Molo w Pucku. W końcu Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo czy Gdynia nie są aż tak daleko od Pucka 😉 W związku z tym, jeśli chcecie złożyć większe zamówienie na catering/garmaż wielkanocny, możemy umówić się na dowóz zamówienia do Was do domu. Zadzwoń i porozmawiajmy! 570 208 899
Pobierz pełną ofertę garmażu wielkanocnego Restauracji Na Molo w Pucku.