Zaznacz stronę

Weekend Halloween Na Molo – dogrywka 31.10.2023!

W najbliższy weekend przygotowaliśmy dla Was Na Molo coś wyjątkowego! Weekend Halloween przeniosło Was do innego wymiaru… restauracja przemieniła się w straszny dwór, z mniej i bardziej nawiedzonymi zakątkami. Czyli coś dla dużych i małych 😉 Po Restauracji zamiast kelnerów krążyły Zombie, a na talerzach zagościło Halloweenowe menu naszego Szefa Kuchni. Również koktajle były „w klimacie”, Halloween na całego, tego w Pucku jeszcze nie było!

Od piątku do niedzieli Restaurację opanowały dynie, duchy, zjawy i będzie strrrraaasznie fajnie! I jeszcze nam mało! Dlatego przedłużyliśmy Halloween Na Molo. Nasze dekoracje oraz wyjątkowe menu jest dostępne we wtorek 31.10.2023 aż do 23:00! Wpadajcie – Halloween Na Molo to wydarzenie, którego Puck długo nie zapomni! Uważajcie na siebie! Nie wiadomo, jakie strachy będzie można spotkać za rogiem… wiemy jedno, Na Molo zawsze jesteśmy przygotowani na Gości, którzy są żądni wrażeń i dobrych smaków. Niecodziennych smaków, podczas Halloween Na Molo możecie spodziewać się nie tylko Krwawej Mary, lecz także Trucizny Wdowy, Gorącego Pocałunku Wampira, Mózgu Zombie czy Kudłów Czarownicy.

Halloween Na Molo – plan gry

O czym warto pamiętać przed Weekendem Halloween Na Molo w Pucku? Jesteśmy otwarci w piątek i w sobotę od 12:00 do 23:00, w niedzielę od 12:00 do 20:00. We wtorek 31.10.2023 również od 12:00 do 23:00. Oczywiście, jeśli będziecie mieli ochotę dopić krwawego drinka po godzinie zamknięcia, na pewno jeden z żądnych wrażeń zombie zostanie z Wami…. będziecie bez dwóch zdań bezpieczni…

Przez całe Halloween będzie można zamówić zarówno z tradycyjnej karty (nowe jesienne menu!) jak i wybrać jedną z potraw przygotowanych specjalnie na Halloween! Tak samo z koktajlami i napojami – oprócz zwykłego menu będzie dużo niespodzianek.

O przygotowaniach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych: facebook Na MOLO oraz instagram na_molo. Zapraszamy Was również do przyjścia z własnymi rekwizytami – przebrani Goście mogą liczyć na niespodzianki! No i na pewno nie zapominajcie o rezerwacji stolika: dzwońcie pod numer 570 929 400.

Najlepszy pomysł – Halloween Na Molo

Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo I Molo Bar są tak unikalnymi miejscami, że przyciągają również Gości z Gdyni, Sopotu, Gdańska. Odwiedza nas także półwysep helski. Pamiętajcie, że Puck jest po drodze do Trójmiasta 🙂 Nie trzeba już ograniczać się do Chałup, Władysławowa, Juraty i Jastarni. Na taką imprezę jak Halloween Na Molo warto przyjechać do Pucka!

Chcecie odwiedzić Na Molo z dziećmi – przeczytajcie, jak bawią się u nas najmłodsi!
Rezerwacje pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!