Zaznacz stronę

Restauracja Na Molo w Pucku to doskonałe miejsce do organizacji imprezy firmowej nad morzem. W końcu bardziej nad morzem być nie można, szczególnie, jeśli szukają Państwo miejsca na spotkanie, które pozostanie pracownikom na długo w pamięci.

Impreza firmowa: wigilia, impreza integracyjna, a może bankiet?

Imprezy firmowe to szerokie pojęcie, niektóre z nich realizuje się w świetnie przystosowanych salach konferencyjnych, inne dla kilkuset osób podczas pikniku firmowego plenerze. Na Molo jest odpowiedzią na potrzebę organizacji kameralnego spotkania firmowego lub szalonej, integracyjnej imprezy dla grup od 10 do 90 osób pracowników. Parkiet taneczny z pewnością przyda się podczas bankietu lub imprezy integracyjnej. Znakomita kuchnia oraz sprawna i profesjonalna obsługa są oczywiście ważne podczas imprez takich jak np. wigilie firmowe. Jednak Na Molo mamy do zaoferowania dużo więcej. Na rynku atrakcji dla pracowników istnieje coraz większa konkurencja, tymczasem każdy pracownik doceni przygotowaną w każdym detalu imprezę w miejscu tak wyjątkowym w skali kraju, jak Restauracja Na Molo. Jednocześnie, zawsze istnieje możliwość zakupu dla Pracowników voucherów prezentowych do Restauracji Na Molo w Pucku – kliknij po szczegóły.

Wigilia firmowa Na Molo w Pucku

Wigilia Firmowa Na Molo w Pucku to wyjątkowe wydarzenie w przepięknej lokalizacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu, skosztuj przepysznej kuchni – Na Molo klimat jest niepowtarzalny! Nad idealnym przebiegiem spotkania czuwać będzie dedykowany opiekun, który zadba o wszelkie szczegóły. Oferujemy pełne wsparcie organizacyjne, dzięki doświadczeniu naszej Koordynatorki ds. Imprez Firmowych planowanie wigilii przebiegnie sprawnie i przyjemnie.

OFERUJEMY PAŃSTWU:

wyjątkową, nadmorską lokalizację – widok na wodę z każdego miejsca w Restauracji!

gwarantujemy indywidualne podejście

dbałość o szczegóły

wykwintne i urozmaicone menu

możliwość zamówienia dań wegetariańskich lub wegańskich

magiczną, świąteczną aranżację sali

profesjonalną obsługę kelnerską

Zarezerwuj już dziś! 577 678 899
restauracja@namolopuck.pl

 

Komfortowa organizacja imprezy firmowej to nasz priorytet

Na Molo współpracuje z kilkoma hotelami na terenie Pucka, które zapewnią komfortowy nocleg dla Państwa pracowników po firmowym spotkaniu. Nawet jeśli impreza przeciągnie się do późnych godzin nocnych, miejsca z którymi współpracujemy znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Dodatkowo, niektóre z nich są również zlokalizowane nad samym morzem. W końcu każda impreza firmowa, czy to wigilia, czy impreza integracyjna lub spotkanie jubileuszowe to przede wszystkim niezapomniane przeżycia, lecz równie ważne są komfort i wygoda.

Atrakcje dodatkowe podczas imprez firmowych

Aby każda część firmowej imprezy była odpowiednio wypełniona atrakcjami, proponujemy również skorzystanie z ciekawej oferty dodatkowych atrakcji.  Część z nich może się odbyć Na Molo, część z nich wykorzystuje przestrzeń dookoła Restauracji oraz molo w Pucku, tak, aby pracownicy podczas imprezy firmowej ani przez chwilę się nie nudzili. Pomożemy Państwu dopasować dodatkowe atrakcje do każdego rodzaju wydarzenia, nawet dla wigilii firmowej! W końcu jednym z tematów przygodowej gry miejskiej dla pracowników jest „Finlandia Express” grywalizacja o tematyce świątecznej… dla dorosłych!

Propozycje dodatkowych atrakcji podczas imprezy firmowej dla pracowników Na Molo w Pucku:

  • Wycieczka statkiem lub przejażdżka szybkimi łodziami motorowymi o mocy nawet 900 KM
  • Zmagania sportowe na profesjonalnej strzelnicy sportowej (miejsce treningu medalistów olimpijskich) oraz na torze do kręgli
  • Google Virtual Reality – zakładając gogle wirtualnej rzeczywistości pracownicy trafiają w sam środek specjalnie zaprojektowanego świata gier i aplikacji
  • Przygodowa gra miejska w przestrzeni Pucka – integracja przez grywalizację
  • Casino Royal Na Molo – profesjonalne stoły do ruletki, black jack i pokera. Możliwość dodania „nakładki” wzorowanej na teleturnieju „Milionerzy” – ponad 300 różnych pytań.

Chciałbyś otrzymać ofertę organizacji wigilii lub innej imprezy firmowej? Skontaktuj się z nami! 577 678 899 restauracja@namolopuck.pl

 

 

 

 

Współpracujemy: