Zaznacz stronę

Niezapomniana komunia nad morzem

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa okazja do rodzinnego świętowania. Restauracja Na MOLO w Pucku stworzy dla tej uroczystości przyjazną atmosferę oraz zadba o smaczne dania i nienaganną obsługę. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy gość będzie miał wspaniały widok na zatokę pucką! Wszystkie szczegóły przyjęcia komunijnego omawiane są indywidualnie z rodzicami. Zaprezentowane poniżej menu to nasze propozycje, które modyfikujemy w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Menu w razie potrzeby dostosowujemy do diet bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich itp.

Nie pytajcie o adres – jesteśmy po prostu Na MOLO.

Rodzinne przyjęcie Na Molo

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem dla całej rodziny jest Pierwsza Komunia Święta. Organizacji przyjęcia komunijnego Na Molo pozwoli Wam spokojnie przygotowywać się do tego święta, bez martwienia się o sprzątanie, dekoracje i gotowanie. To pozostawiasz nam, a dzięki wcześniejszym spotkaniom i szczegółowym ustaleniom przebieg przyjęcia oraz jego oprawa spełniają pokładane w nim oczekiwania. Subtelna dekoracja stołu, a nawet dobrze dobrane i świetnie przyrządzone menu nie są jednak jeszcze gwarancją sukcesu. Ostatnia cegiełka to obsługa komunii – osoba, która będzie opiekowała się Państwem oraz wszystkimi Gośćmi podczas trwania przyjęcia.

Wolne terminy komunii 2025

Twoje dziecko ma komunię w 2025 roku i masz problem z odnalezieniem odpowiedniego miejsca na przyjęcie komunijne? Restauracja Na Molo ma wolne terminy na 2025 rok! W sprawie wolnych terminów zachęcamy do kontaktu telefonicznego z panią Kornelią Małecką pod numerem telefonu 570 20 88 99. Kornelia, której doświadczenie przy organizacji wielu przyjęć jest gwarantem sukcesu, otacza naszych Gości opieką od momentu rezerwacji terminu aż do samego przyjęcia.

Ostateczny kształt uroczystości zawsze zależy od Państwa!

ORGANIZUJEMY