Zaznacz stronę

Molo Bar na molo w Pucku najlepszą strefą chillout

Letnie miejscówka w Pucku powróciła, zapraszamy na świeżo wyremontowane, pachnące nowością molo do Molo Baru! Jak zwykle możecie rozsiąść się na wygodnych leżakach lub na kanapach z palet wyposażonych w miękkie poduchy. Od słońca osłonią Was parasole, a czas umili szum morskich fal, mewy, roślinność… i oczywiście piwo, drinki i widoki! Lepszej strefy chillout niż Molo Bar nie można sobie wyobrazić.

molo bar strefa chillout    molo bar strefa chillout   molo bar strefa chillout muzyka na żywo   molo bar strefa chillout

Muzyka na żywo co piątek w Molo Barze

W każdym tygodniu będziecie mogli skorzystać z wieczornych piątkowych atrakcji. Będzie można posłuchać muzyki na żywo na świeżym powietrzu! Do wyboru: szanty, gitara, saksofon… Pełen kalendarz znajdziesz tutaj. Startujemy o 19:00, wstęp jest wolny, wymaga jedynie zamówienia ulubionego koktajlu lub piwka w barze. Nasi niezastąpieni Barmani z przyjemnością przygotują dla Was zarówno klasyki, jak i gorące nowości. Wybór alkoholi w Molo Barze w Pucku powinien zaspokoić najwybredniejsze podniebienia. A głodnych zapraszamy chwile wcześniej na kolację do Restauracji Na Molo – to tylko kilka schodków wyżej 😉

Nie zapomnijcie ubrać się na cebulkę, wieczory bywają chłodne. Nastawcie się na piękne zachody słońca – w Molo Barze niebo lubi robić nam niezapomniane spektakle. Można je wygodnie podziwiać z leżaka naszej strefy chillout, sącząc Mojito, Aperola, Pink 75 lub Mai Tai.

Pogoda Na Molo w Pucku zawsze dopisuje!

Jeśli planujecie wyprawę do Molo Baru, ale obawiacie się kaprysów pogody, mamy dobrą wiadomość! Zaraz nad Molo Barem znajduję się nasza całoroczna Restauracja Na Molo. Możecie przenieść się do niej w każdej chwili, jeśli spadnie deszcz lub zmarzniecie od morskiej bryzy 😉 albo jeszcze lepiej – warto zaplanować aperitif w Molo Barze + kolację Na Molo lub obiad Na Molo zakończony drinkiem ze znajomymi w Molo Barze. Do wyboru do koloru! Czekamy na Was w Molo Barze, w letniej strefie chillout w Pucku!