Zaznacz stronę

Molo Party w Pucku – imprezy w Molo Barze

Letnie miejscówka w Pucku powróciła, a wraz z nią cotygodniowa letnia impreza w Pucku prowadzone przez najlepszych DJów. Wieczory przy DJskiej konsoli w Molo Barze weszły nam już w krew. W tym roku kalendarz imprez jest jeszcze intensywniejszy i ciekawszy, żeby każdy mógł skorzystać z jednego z terminów. Bawić się na molo w Pucku, przy piwie bądź drinku, będzie można w każdy piątek i sobotę. Gwarantujemy udaną zabawę! Co więcej, imprezy odbędą się niezależnie od kaprysów pogody – w razie deszczu lub wiatru chowamy się pod Restaurację Na Molo 😉 Równocześnie odpalając czajnik i serwując rozgrzewającą herbatę z rumem lub Jagermeistrem 😀

 

Najlepsza impreza – tylko w Molo Barze

W każdym tygodniu będziecie mogli skorzystać z wieczornych piątkowych i sobotnich atrakcji. Start imprezy z DJem o godzinie 20:00, a później w duże mierze od Was zależy, do kiedy będzie trwać impreza! Zwłaszcza, że mamy zamiar ją uświetnić znakomitymi koktajlami i szotami z nowej karty. Nasi niezastąpieni Barmani z przyjemnością przygotują dla Was zarówno klasyki, jak i gorące nowości. Wybór alkoholi w Molo Barze w Pucku powinien zaspokoić najwybredniejsze podniebienia. A głodnych zapraszamy chwile wcześniej na kolację do Restauracji Na Molo – to tylko kilka schodków wyżej 😉

Hity Molo Party

Na których imprezach w Molo Barze w Pucku nie może Cię zabraknąć? Oczywiście na każdej! 😉 Holiday Party, Lejdis Night, Pop Party – to wszystko czeka na Was w sierpniu. Dla miłośników house’u – House on Saturday – DJ Ceri w sobotę 21 sierpnia. A dzień wcześniej, w piątek, na Sea Party rum będzie się lał strumieniami… koniecznie spróbujcie Kraken Mojito, w takich okolicznościach przyrody – z wodą aż po horyzont – smakuje naprawdę wyjątkowo.

No i do odrobienia została jeszcze jedna impreza… Walentynki – na nie zapraszamy w sobotę 14 sierpnia. Summer Love podczas którego DJ Miker zapewni oprawę muzyczną, a nasi barmani przygotują dla Was koktajle typu TruskawkoweLove :)) A kto potrzebuje rozgrzewki, w piątek 13 sierpnia – cóż za szczęśliwa data – już na 2 godziny przed Holiday Party zapraszamy na kolejne w te wakacje darmowe i wyjątkowe zajęcia taneczne z najlepszą Natalią Król. Już od 18:00!

Wakacyjne imprezy w Molo Barze w Pucku

W sobotę 17 lipca świętowaliśmy… Karnawał! To kolejna po Sylwestrze „zaległa” impreza. Dużo wrażeń zapewniło Wam Fluo Party, farbki fluo do twarzy i ciała oraz świecące stiksy – bransoletki robiły furorę.

Bawiliście się kiedyś na Silent Disco? To była niezapomniana impreza, jedyna i pierwsza taka w Pucku. można było posłuchać 3 różnych rodzajów muzyki, ale nikt nikomu nie przeszkadzał… Podczas tej imprezy muzyka leciała w specjalnych słuchawkach, a kanał można było przełączyć w każdej chwili! Wrażenie, jakie robi tańczący w ciszy tłum jest naprawdę nie z tej ziemi 😉 Wszystko to działo się w sobotę 31 lipca. A dzień wcześniej, w piątek 30 lipca, dwie godziny przed latino party… odbyły się pierwsze (i nie ostatnie) darmowe zajęcia tańca (latino)! Takie wakacyjne, na luzie, bez spiny, dla wszystkich miłośników latynoamerykańskich rytmów.

Sylwester – Here we go again

Impreza otwierająca wakacje była jedyna w swoim rodzaju… Kiedy ostatnio bawiliście się w Sylwestra, ale w czerwcu? W sobotę 26 czerwca, pierwszy dzień wakacji, pozwolliiśmy Wam przeżyć Sylwestra jeszcze raz. Ale tak naprawdę, tak jak być powinno. Dobra energia i najlepsza zabawa, szotom, cytrynówkom, piwkom, drinkom i toastom nie było końca! Od 20:00, gdy wystartował DJ, aż do północy i jeszcze dalej.

Kalendarz imprez z DJ-em w Molo Barze

Zaciekawiła Cię konkretna impreza? Szczegóły znajdziesz na facebooku i instagramie. Nie zapomnij dołączyć do wydarzenia na fb, żeby być na bieżąco!

A jeśli nabierzesz ochoty na bardziej kameralny wieczór w Molo Barze, warto odwiedzić nas w środowy wieczór z muzyką na żywo. Kliknij po szczegóły!

molo party impreza DJ