Wakacje Na Molo to czas pełen wrażeń, i to nie tylko tych zapewnianych przez pogodę (od upału aż po widowiskowe burze). Chcemy naszym Gościom zaproponować coś ponad atrakcje na talerzach i w kieliszkach 😉 Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kalendarz imprez, w którym co środę na deskach molo zagości muzyka na żywo. Środy Na Molo będą miały wiele odcieni – od saksofonu, poprzez wokalistów, aż po żywiołowe zespoły. Przecież idea muzyki na żywo jest zawsze taka, że każdy koncert jest inny – a tworzy go zarówno gwiazda wieczoru, jak i publiczność!

Zaplanuj wakacyjny, środowy wieczór w Pucku

Muzyka na żywo będzie nam towarzyszyć w środy od godziny 19:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, wystarczy jedynie przyjść odpowiednio wcześniej, żeby zająć dobre miejsca. Warto też pamiętać o bluzie lub sweterku, żeby chłodny wieczór nie przeszkodził nam w spędzeniu miłego wieczoru. Muzyka na żywo będzie w tym roku na świeżym powietrzu, na samym molo, nad Zatoką – z widokiem na fale. Nie mieszkasz w Pucku? Nie szkodzi – do Pucka jest niedaleko z Władysławowa, Chałup i z całego półwyspu helskiego, a także z Trójmiasta. Mieszkańcy Gdyni czy Sopotu docenili już także nasze kameralne wieczory z muzyką na żywo.

Muzyka na żywo Na Molo – wieczór, którego nie warto przegapić

Różnorodność repertuarowa w połączeniu z wyjątkowością miejsca oraz bogactwem smaków powodują, że piątków Na Molo nie można przegapić! Zwłaszcza, że nasza Restauracja jest w zasięgu dla osób wypoczywających we wszystkich turystycznych miejscówkach w okolicy. Od Helu, poprzez wszystkie campingi na półwyspie helskim, Kuźnicę, Jastarnię, Chałupy, Władysławowo, Rewę, aż po Gdynię, Sopot i Gdańsk. Chcecie odpocząć od zgiełku głównych arterii, a jednocześnie nie oddalać się od morza (no przecież!) i od „pulsu wydarzeń”? Wieczory z muzyką na żywo w Molo Barze w Pucku są właśnie dla Was!

A jeśli szukasz imprezy z DJem, również znajdziesz ją w Pucku – w każdą sobotę. Szczegóły tutaj.

Do zobaczenia Na Molo w Pucku