Zaznacz stronę

Jesień czy zima, Na Molo możecie jak zwykle liczyć na porcję piątków z muzyką na żywo. Wśród wieczorów z muzyką na żywo tym razem do wyboru: saksofon, gitara, skrzypce i niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu i Gdańska. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Grudniowe wieczory z muzyką na żywo – świąteczny klimat Na Molo

święta chrmistmas

W grudniu czekają na Was Na Molo prawdziwe, amerykańskie święta 😉  no prawie jak Kevin sam… Na Molo 🙂 Warto przekonać się samemu, jak świąteczny klimat zinterpretują Wasi ulubieńcy, którzy w naszej Restauracji gościli już nie raz! Są równie podekscytowani jak my możliwością zaprezentowania repertuaru lekkich i przyjemnych „christmas songs”.

Piątki 3 i 17 grudnia będę należeć do duetu saksofonu i gitary, na których zagrają Paweł Barton i Michał Rajca. Jednym słowem, magiczny klimat gwarantowany!

10 grudnia Na Molo będziemy gościć Crystal Duo, którzy z kolei zaczarują Was grą na gitarze akustycznej i skrzypcach. Ze względu na piątkowego Karaibskiego Sylwestra w ostatnim tygodniu grudnia muzyka na żywo odbędzie się wyjątkowo w czwartek 30 grudnia. Znów będziemy gościć duet akustyczny: Martę Tomczyńską i Łukasza Golla. Tym razem wystąpią w świątecznych aranżacjach.

 

Muzyka na żywo Na Molo – wieczór, którego nie warto przegapić

Chcecie odpocząć od zgiełku głównych arterii, a jednocześnie nie oddalać się od morza (no przecież!) i od

muzyka na żywo na molo

„pulsu wydarzeń”? Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie miłego i ciekawego spędzania czasu z najlepszymi smakami jest u nas bardzo proste.

Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!

Do zobaczenia Na Molo w Pucku