Koniec wakacji? Na Molo możecie jak zwykle liczyć na porcję piątków z muzyką na żywo. Wśród wieczorów z muzyką na żywo tym razem do wyboru: saksofon, puzon, gitary i niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu i Gdańska. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wrzesień z muzyką na żywo w Pucku

Wrześniowy kalendarz rozpoczynamy z duetem puzonu i saksofonu, który skradł serca naszych Gości w lipcu. 11 września o 19:00 Na Molo zagrają: Adrian Szajna i Krzysztof Gudelun. Panowie grają razem od kilku lat, dopracowując ciekawy i zróżnicowany repertuar. Najlepszą wizytówką muzyki na żywo 11 września jest chyba jednak stwierdzenie „nie udajemy niczego, po prostu gramy, improwizujemy i mamy z tego radość”. Czyli dokładnie to, co lubimy najbardziej!

18 września zapraszamy na kolejne spotkanie z Arkadiuszem Szulcem, multiinstrumentalistą, wokalistą oraz kompozytorem. Możemy jak zwykle spodziewać się klimatycznego wieczoru z ciekawymi aranżacjami.

Jesienne wieczory z muzyką na żywo

Pierwszy wrześniowy piątek po rozpoczęciu jesieni będzie należał do Pawła Bartona, absolwent PWSZ instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Paweł chcąc zgłębić swoje doświadczenie muzyczne odbył półroczne tourne dookoła Włoch grając z muzykami Włoskiego Cyrku. Obecnie zasila szeregi armii w orkiestrze wojskowej, doskonale odnajduje się jako solista w rozrywkowym repertuarze, zabarwionym ciekawymi pomysłami improwizacyjnymi. Na Molo porwie publiczność w piątek 25 września grając na saksofonie.

W pierwszy piątek października (2 października) zapraszamy na występ Tomasza Haluszkiewicza i Krzysztofa Jurgiela z zespołu Formacja. Będą dawno niewidziane szanty! Najlepsza energia na piątkowy wieczór zapewniamy. Występu duetu akustycznego: braci Bartosza i Michała Dopke musiał zostać przełożony na koniec października – szczegóły niedługo, wraz z nowym kalendarzem.

Muzyka na żywo Na Molo to najlepszy pomysł na piątkowy wieczór

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie miłego i ciekawego spędzania czasu z najlepszymi smakami jest u nas bardzo proste. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!

A komu mało muzyczny wrażeń w środę, zapraszamy do Molo Baru w piątek lub sobotę na imprezę z DJem. Kliknij po szczegóły.