Zaznacz stronę

Muzyka na żywo Na Molo w Pucku

Klimatyczne wieczory Na Molo z muzyką na żywo to już tradycja. Niezależnie od pory roku i pogody za oknem, dbamy o wyjątkowe, piątkowe wieczory

Na Molo. Kalendarz będziemy umieszczać na bieżąco, jednocześnie już teraz wiadomo, że możecie spodziewać się znanych, wypróbowanych i lubianych wykonawców!
Piątki, start o 19:00, wstęp wolny!

Najbliższa muzyka na żywo:
17.05.2024 – Piotr „Słupek” Słupczyński – gitara i wokal
Podczas piątkowych wieczorów z muzyką na żywo będą gościć u nas wykonawcy znani naszym Gościom i sprawdzeni. Tak jak Wy, uwielbiamy tych, którzy wieczory z muzyką na żywo wykorzystują, aby porwać za sobą publiczność! Planujemy też uzupełnić nasz i tak już mocno nadmorski klimat SZANTAMI!

Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga również Gości z Gdyni, Sopotu, Gdańska. Odwiedza nas także półwysep helski. Pamiętajcie, że Puck jest po drodze do Trójmiasta 🙂 Nie trzeba już ograniczać się do Chałup, Władysławowa, Juraty i Jastarni. Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie.

Muzyka na żywo w Restauracji Na Molo w Pucku – plan gry

Na Molo grają wykonawcy starannie wybrani, którzy z pewności umilą Wam wieczór! Wyróżnia ich nie tylko doskonała gra i wokal, lecz również łapanie świetnego kontaktu z publicznością. Każdy taki wieczór z muzyką na żywo rozwija się inaczej, a zawsze współtworzycie go Wy – nasi wyjątkowi Goście. Kto zagra Na Molo tej wiosny?

Piotra „Słupka” Słupczyńskiego stałym bywalcom Na Molo przedstawiać nie trzeba! To wulkan energii, który wraz ze swoją nieodłączną gitarą porywa naszych Gości przy utworach znanych, lubianych. Tym razem umili Wam Dzień Kobiet! Z kolei wieczory z Mają i Marcinem też są pełne energii, jednocześnie bardzo klimatyczne i nastrojowe. Czyli jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Muzyka na żywo Na Molo w Pucku – najlepszy pomysł na piątkowy wieczór

Wieczory z muzyką na żywo Na Molo Was nie zawiodą! Standardowo zaczynamy o 19:00, a wstęp jest wolny. Zawsze warto zarezerwować stolik, żeby móc bez przeszkód rozkoszować się urokami muzyki. Lecz nie samą muzyką człowiek żyje, Na Molo warto się wybrać również dla morskiego otoczenia oraz oczywiście pysznych smaków! Nie może oczywiście zabraknąć klasyków, Kociołka Rybaka i Szpady Pirata, ale poza tym czeka nas Was całkiem nowe, wyśmienite menu nowego Szefa Kuchni. Ochota na drinka lub kieliszek wina – tutaj również nasi niezastąpieni Barmani chętnie pomogą!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. Na Molo, szczególnie podczas muzyki na żywo, świetnie bawią się również dzieci – przeczytajcie sami!
Stoliki na muzykę na żywo w Restauracji Na Molo można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!