Zaznacz stronę

Muzyka na żywo Na Molo w Pucku

Klimatyczne wieczory Na Molo z muzyką na żywo to już tradycja. Podczas podczas piątkowej muzyki na żywo często będzie gościć u nas gitara 🙂 i oczywiście niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu, Gdańska i całego półwyspu helskiego. Nie trzeba już ograniczać się do Chałup, Władysławowa, Juraty i Jastarni. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Muzyka na żywo w Pucku – plan gry

Na Molo grają wykonawcy starannie wybrani, którzy z pewności umilą piątkowy wieczór! Wyróżnia ich nie tylko doskonała gra i wokal, lecz również łapanie świetnego kontaktu z publicznością – każdy taki wieczór z muzyką na żywo rozwija się inaczej, a zawsze współtworzycie go Wy – nasi wyjątkowi Goście. Kogo usłyszymy tej zimy?

03.03 – Piotr „Słupek” Słupczyński – gitara i wokal
10.03 – Kuba Kubiak – gitara akustyczna i wokal – rockowo i bluesowo
17.03 – Paweł Barton – saksofon
24.03 – Piotr „Słupek” Słupczyński – gitara i wokal

Piotra „Słupka” Słupczyńskiego stałym bywalcom Na Molo przedstawiać nie trzeba! To wulkan energii, który wraz ze swoją nieodłączną gitarą porywa naszych Gości przy utworach znanych, lubianych. Oczywiście w okresie walentynek do repertuaru zawita odpowiednio romantyczny nastrój…  Na pewno znacie już również Pawła Bartona, naczelnego saksofonistę Na Molo 🙂 Paweł jest absolwentem PWSZ instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Chcąc zgłębić swoje doświadczenie muzyczne odbył półroczne tourne dookoła Włoch grając z muzykami Włoskiego Cyrku. Obecnie Paweł zasila szeregi armii w orkiestrze wojskowej, doskonale odnajduje się jako solista w rozrywkowym repertuarze, zabarwionym ciekawymi pomysłami improwizacyjnymi. Na Molo zagrał na saksofonie.

Kuba Kubiak natomiast to muzyk specjalizujący się w akustycznych coverach rockowych i bluesowych, posiadający również bogate portfolio własnych utworów. Na co dzień gra w zespole Scoop Out. Na scenie wykorzystuje twórczość między innymi Arctic Monkeys, The Doors, The Beatles czy Muse, tworząc własną interpretację wokalną i muzyczną. Jest też finalistą 9 edycji programu Must be the Music! Podczas jego kolejnych występów w repertuarze znajdziecie więcej polskich piosenek!

Wieczory z muzyką na żywo Na Molo w Pucku

Piątkowe wieczory z muzyką na żywo Was nie zawiodą! Standardowo zaczynamy od 19:00, a wstęp jest wolny. Zawsze warto zarezerwować stolik, żeby móc bez przeszkód rozkoszować się urokami nie tylko muzyki, lecz również morskiego otoczenia oraz oczywiście pysznymi smakami! Nie może oczywiście również zabraknąć klasyków, Kociołka Rybaka i Szpady Pirata, ale poza tym czeka nas Was całkiem nowe, wyśmienite menu nowego Szefa Kuchni. Ochota na drinka lub kieliszek wina (grzanego lub nie) – tutaj również chętnie pomożemy!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki na muzykę na żywo w Restauracji Na Molo można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!