Zaznacz stronę

Muzyka na żywo w piątek 11.11.2022

W Dzień Niepodległej zachęcamy do świętowania wieczornego przy dźwiękach muzyki na żywo Na Molo w Pucku! Szczególnie, że będziemy gościć „Starego Znajomego” 😉 Krzysztof Kreft śpiewał już Na Molo, jednak od tego czasu jego kariera niesamowicie się rozwinęła. Zadebiutował w 2010r. w musicalu „Czarno to widzę„. Od pięciu lat koncertuje z autorskim materiałem. Wokalistę można było zobaczyć u boku takich artystów jak Sylwia Grzeszczak, Kasia Wilk, Ramona Rey oraz Weronika Korthals. Otwierał także koncerty zespołów Łzy i Enej. W swoim aktorskim dorobku ma takie produkcje jak: „Misz Masz czyli Kogel Mogel 3„, „Amatorzy„, „Całe Szczęście” u boku Piotra Adamczyka i Romy Gąsiorowskiej (również kręcony w „Na Molo„) oraz niemiecki serial „Sloborn„. Najnowszy album wydany w lipcu br. zatytułowany „Can We Finish What We Started?” to połączenie muzyki rozrywkowej z elementami muzyki country – to między innymi tych utworów będziecie naszego wokalisty, aktora i autora tekstów będziecie mogli posłuchać w piątkowy wieczór.

Klimatyczne wieczory Na Molo z muzyką na żywo to już tradycja. Na jesień przygotowaliśmy dla Was do wyboru: saksofon, gitarę, a nawet… trąbę 🙂 i oczywiście niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu, Gdańska i całego półwyspu helskiego. Nie trzeba już ograniczać się do Chałup, Władysławowa, Juraty i Jastarni. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesienne wieczory Na Molo w Pucku

Tej jesieni piątkowe wieczory z muzyką na żywo również Was nie zawiodą. Jak zwykle, zaczynami od 19:00, a wstęp jest wolny. Warto zarezerwować stolik, żeby móc bez przeszkód rozkoszować się urokami nie tylko muzyki, lecz również morskiego otoczenia oraz oczywiście pysznymi smakami! Na talerze powoli wchodzą smaki jesieni, możecie liczyć na dania z dyni. Nie może oczywiście również zabraknąć klasyków, Kociołka Rybaka i Szpad Pirata. Ochota na drinka lub kieliszek wina (grzanego lub nie) – tutaj również chętnie pomożemy! Zbliżają się również wielkimi krokami wieczory przy kominku.

Muzyka na żywo w Pucku – plan gry

Na Molo grają wykonawcy starannie wybrani, którzy z pewności umilą piątkowy wieczór! Wyróżnia ich nie tylko doskonała gra i wokal, lecz również łapanie świetnego kontaktu z publicznością – każdy taki wieczór z muzyką na żywo rozwija się inaczej, a zawsze współtworzycie go Wy – nasi wyjątkowi Goście. Kogo usłyszymy tej jesieni?
30.09 – Piotr „Słupek” Słupczyński – gitara i wokal
07.10 – Paweł Barton – saksofon
14.10 – Paweł Barton – saksofon
21.10 – Damian Dampc – trąbka
28.10 – Piotr „Słupek” Słupczyński – gitara i wokal

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki na muzykę na żywo w Restauracji Na Molo (środy) można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!