Zaznacz stronę

Klimatyczne wieczory Na Molo z muzyką na żywo to już tradycja. Na tegoroczne wakacje przygotowaliśmy dla Was do wyboru: saksofon, puzon, gitarę, skrzypce, harmonijkę, perkusję… i oczywiście niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu, Gdańska i całego półwyspu helskiego. Nie trzeba już ograniczać się do Chałup, Władysławowa, Juraty i Jastarni. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wakacyjne wieczory Na Molo w Pucku

Od czerwca aż do końca wakacji wieczory z muzyką na żywo zaplanowaliśmy na środowe wieczory. Jak zwykle od 19:00, wstęp wolny.

Od 30.06 dawka muzyki na żywo będzie w każdym tygodniu podwójna! W czwartki będziecie mogli rozkoszować się nią na deskach molo, w Molo Barze. Też od 19:00, też bez biletów wstępu, z piwkiem, winem lub koktajlem w ręku. Rozkład jazdy znajdziecie poniżej

Muzyka na żywo w Pucku…

…także na świeżym powietrzu!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie miłego i ciekawego spędzania czasu z najlepszymi smakami jest u nas bardzo proste. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki na muzykę na żywo w Restauracji Na Molo (środy) można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy! Na muzykę na żywo w Molo Barze nie prowadzimy rezerwacji.