Zaznacz stronę

Powracamy do regularnych, klimatycznych piątkowych wieczorów z muzyką na żywo. W lutym i marcu przygotowaliśmy dla Was do wyboru: saksofon, puzon, gitary, skrzypce i oczywiście niesamowite wokale. Pamiętajcie, że w Pucku możecie zaczerpnąć nadmorskiego powietrza już po krótkiej podróży z Wejherowa, Rumi czy Redy. A Restauracja Na Molo jest tak unikalnym miejscem, że przyciąga jak magnes również Gości z Gdyni, Sopotu i Gdańska. Szczególnie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Marcowe wieczory Na Molo w Pucku

W marcu nieustająco zapraszamy w piątki o 19:00 – co tydzień możecie rezerwować stolik na muzykę na żywo. Dwukrotnie będziemy Gościć Piotra „Słupka” Słupczyńskiego i jego niesamowitą energię! Będzie to 4 i 18 marca. 11 marca Na Molo zagości zespół White Room – będzie multi-instrumentalnie i będzie się działo! W ostatni piątek, 25 marca, posłuchacie utworów na saksofonie w wykonaniu Pawła Bartona. Poniżej znajdziecie plakat z terminami oraz wykonawcami.

Szkoła Tańca Na Molo…?

W marcu czeka na Was również nowa atrakcja – przed muzyką na żywo, od 17:00 do 18:00 zapraszamy na darmowe lekcje rock’n’rolla. Tańczyć będziemy z Arturem Bajll z nowej Szkoły Tańca Baila w Pucku – przy okazji serdecznie zapraszamy na stronę Szkoły. Nie może Was zabraknąć w marcowe piątki Na Molo!

Luty z muzyką na żywo w Pucku

Styczniowy kalendarz rozpoczęliśmy duetem puzonu i saksofonu, który skradł serca naszych Gości. 4. lutego o 19:00 Na Molo zagrają: Adrian Szajna i Krzysztof Gudelun. Panowie grają razem od kilku lat, dopracowując ciekawy i zróżnicowany repertuar. Najlepszą wizytówką muzyki na żywo 4 lutego jest chyba jednak stwierdzenie „nie udajemy niczego, po prostu gramy, improwizujemy i mamy z tego radość”. Czyli dokładnie to, co lubimy najbardziej!

18 lutego zaprosiliśmy Was na kolejne spotkanie z saksofonem, tym razem w wykonaniu innego przyjaciel Na Molo – Pawła Bartona. Paweł chcąc zgłębić swoje doświadczenie muzyczne odbył półroczne tourne dookoła Włoch grając z muzykami Włoskiego Cyrku. Obecnie zasila szeregi armii w orkiestrze wojskowej, doskonale odnajduje się jako solista w rozrywkowym repertuarze, zabarwionym ciekawymi pomysłami improwizacyjnymi.

25 lutego na gitarze zagra Marcin Kuś a zaśpiewa Maja Stefaniszyn. Maja i Marcin to duet muzykujący razem od ponad 2 lat. Kochają tworzyć własne aranżacje zarówno do znanych, jak i mniej znanych kawałków. Maja śpiewa od najmłodszych lat. Skończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Wejherowie w klasie fortepianu i ma już na koncie parę własnych kompozycji. Marcin z zamiłowania jest gitarzystą i inspiruje się każdym stylem muzycznym. Swoją pasję odkrył dobrych parę lat temu i trwa w niej niezwykle zawzięcie, wyglądając pełnego przygód życia na trasach koncertowych.

Muzyka na żywo w walentynkowe wieczory

Tej zimy walentynki Na Molo trwały aż 4 dni! Zaczęliśmy w piątek 11.02 i pozostaliśmy w romantycznym klimacie aż do poniedziałku 14.02 W tym czasie aż dwukrotnie mogliście spędzić „randkę” Na Molo przy muzyce na żywo. Tym razem był to najlepszy pomysł nie tylko na zimowy wieczór, ale też na romantyczną kolację! O szczegółach naszego menu degustacyjnego, które Szef Kuchni przygotował na Walentynki przeczytacie tutaj.

W piątek 11. lutego Na Molo zawitał ponownie Piotr „Słupek” Słupczyński. Znów cytując samego wykonawcę „Samouk, komponuje, gra i śpiewa od ubiegłego wieku ;)” W swojej twórczości prezentuje mieszankę muzyki szantowej i popowo-rockowej okraszoną folkiem irlandzkim oraz muzyką country. W  czasie koncertu nie zabrakło znanych i lubianych piosenek polskich wykonawców w jego własnych interpretacjach.

Dodatkowym terminem, wyjątkowo sobotnim, był wieczorny recital duetu Crystal Duo 12. lutego. Ta para z jak zwykle zaczarowała Was grą na gitarze akustycznej i skrzypcach. Było to niezapomniane tło dla walentynkowego wieczoru!

Wycieczka Na Molo? Oczywiście!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, pamiętajcie, że Na Molo każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie miłego i ciekawego spędzania czasu z najlepszymi smakami jest u nas bardzo proste. Puck jest naprawdę blisko! Sąsiedztwo Władysławowa i półwyspu helskiego, ale też Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego: Rumi, Redy i Wejherowa sprawiają, że niesamowity widok na Zatokę Pucką może „być Twój” w każdym momencie. A jeśli do tego można posłuchać muzyki na żywo… wybór jest prosty. Stoliki można rezerwować pod numerem telefonu 570 929 400 oraz mailowo: restauracja@namolopuck.pl – zapraszamy!