Zaznacz stronę

Kalendarz imprez Na Molo – szanty, muzyka na żywo, spotkania podróżnicze

Zależy nam na tym, aby Goście Restauracji Na Molo w Pucku nie mogli się nudzić! Co tydzień możesz zaplanować połączenie znakomitych smaków z innymi atrakcjami: wolisz szanty, muzykę na żywo, czyli znane i lubiane przeboje, czy może pocztówkę podróżniczą z Afryki? Czy mieszkasz w Pucku, czy też w jego okolicy, a może wpadłeś do nas kiedyś na obiad z Rumi, Redy, Wejherowa albo Gdyni? Nawet jeśli jeszcze u nas nie byłeś – pamiętaj, że Puck leży w zasięgu krótkiej, samochodowej wycieczki nad morze.

Zima w Restauracji Na Molo

Zaplanowaliśmy dla Was w Nowym Roku różnorodne imprezy. W styczniu i w lutym co tydzień coś się będzie działo! W piątkowe wieczory Restaurację Na Molo wypełnią dźwięki dobrze Wam znanych piosenek, które podczas koncertu będą grali dla Was Wokaliści oraz zespół Formacja. A wyjątkowo w jeden sobotni wieczór będziecie mogli posłuchać ciekawostek z podróży do Afryki podczas spotkania podróżniczego.

Kolejny recital Na Molo – Dariusz Bolda

W ubiegłym roku porwał za sobą publiczność, więc w tym roku z pewnością będzie tak samo! Muzyka na żywo w wykonaniu Dariusza Bolda to wieczór pełen wyjątkowej energii. Znane i lubiane przeboje gwarantują udaną imprezę, a osobowość wokalisty zapewnia dobrą atmosferę! Zapraszamy w piątek 11.01 wyjątkowo na godzinę 20:00.

Do tego wydarzenia polecamy: deskę mięs i butelkę czegoś mocniejszego – o piątkowej promocji na deskę i butelkę wódki przeczytasz tutaj.

Szanty – czyli muzyka na żywo w wykonaniu członków Zespołu Formacja

Na początku lutego Na Molo wystąpią ponownie dwaj członkowie zespołu Formacja: Krzysztof Jurkiewicz i Tomasz Hałuszkiewicz. Tematyka morska w restauracji Na Molo to sprawa oczywista, więc publiczność z pewnością doceni repertuar. Wyjątkowa, instrumentalna oprawa oraz charyzma i doświadczenie muzyków zapewnią Państwu znakomitą zabawę w ten wieczór. Wieczór z muzyką na żywo w wykonaniu Formacji to z pewnością nie będzie wieczór stracony! Zapraszamy w piątek 02.02 na godzinę 19:00.

Do szant pasuje: duże piwo i śledź po kaszubsku.

Spotkanie podróżnicze – Afryka nie taka dzika

Na Molo kontynuujemy cykl „Podróże z Pasją. W drodze”, ponieważ udowodniliście nam, że chętnie słuchacie ciekawych opowieści z dalekich podróży. W sobotę 19.01 o godzinie 18:00 Anna Pawlus opowie o swojej podróży po Afryce. Ponieważ ciekawa podróż to nie wszystko, co jest potrzebne, aby zorganizować spotkanie podróżnicze… zaufajcie nam, osobowość Ani z pewnością przypadnie Wam do gustu i zamieni ten wieczór w wyjątkowe wydarzenie. Dlatego zdecydowaliśmy się jeden wieczór poświęcić zamiast na muzykę na żywo, na opowieści z podróży po Afryce. Udowodnimy Wam, że Afryka nie jest aż taka dzika!

Spotkanie podróżnicze z pewnością umili: wino z RPA oraz lokalne dania, które przygotuje specjalnie dla Was Szef Kuchni!

Scena Młodych – Laureaci Bursztynowych Kluczy śpiewają na żywo Na Molo

Kontynuujemy również cykl recitali wokalistów, którzy z sukcesem brali udział w powiatowym konkursie piosenki „Bursztynowe Klucze”. Znakomita publiczność Restauracji Na Molo zawsze dzielnie wspiera występy młodych, utalentowanych muzyków, którzy często Na Molo odbierają „pierwsze szlify”. Każde wydarzenie z cyklu to przyjemny wieczór z dobrą muzyką, w spokojnej, domowej atmosferze. Serdecznie zapraszamy w piątek 25 stycznia na recital Anny Kwarty oraz również w piątek 8 lutego na recital Magdaleny Mikulskiej. Oba wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 19:00.

Do muzyki na żywo podczas recitali polecamy: grzane wino oraz lava cake.