fbpx

Na Molo znów będzie rozpieszczać Wasze kubki smakowe! Oczywiście w ramach możliwości w tym trudnym czasie, więc… w weekendy zapraszamy do zamawiania na wynos!

Pobierz pełne menu na wynos ze specjalnymi cenami.

Na wynos Na Molo – świetny smak & niższe ceny!

Pamiętajcie, żeby bezwzględnie trzymać się zaleceń, a te podstawowe to #myjręce 👐 i #zostańwdomu 🏠. W końcu chodzi o nasze zdrowie! Skoro z domu wychodzimy tylko gdy jest to uzasadnione… kto jak kto, nasi Goście dobrze wiedzą – jedną z podstawowych potrzeb jest (dobre) jedzonko 🍽😉 Na pewno każdy z nas w ostatnich dniach wziął się między innymi za gotowanie. Kiedy jednak będziecie już potrzebować nowych zapasów… pomyślcie również o wizycie Na Molo! Dzięki temu wyjście z domu stanie się zdrowym, nadmorskim spacerem 🌊🌊🌊: molo jest szerokie, można sobie radośnie machać, a unika się ścisku i nerwów w sklepowych alejkach i kolejkach. Dodatkowo będzie to spacer ze smacznym zakończeniem 😎😎  Przygotowaliśmy również specjalnie dla Was obniżone ceny – sami zobaczcie!

Menu weekendowego „na wynos” Na Molo

  1. Fish and chips – dorsz smażony, frytki, keczup, podane w rożku – 19 zł
  2. Kalmary w cieście piwnym z frytkami i sosem czosnkowym, podane w rożku – 27 zł
  3. Krem z pomidorów z grzankami i serem Bursztyn – 11 zł
  4. Dorsz filet smażony z ziemniakami puree i sałatą vinegret – 33 zł
  5. Schabowy w tradycyjnej panierce smażony z puree ziemniaczanym i mizerią – 33 zł

Pełne menu możesz również ściągnąć tutaj.

Zasady „na wynos” Na Molo

✔️ Dania można zamawiać telefonicznie: 570 929 400 lub za pośrednictwem wiadomości na fb @Na Molo
✔️ Restauracja będzie otwarta w sobotę i niedzielę od 12:00 do 18:00
✔️ Dania będą przygotowywane z zachowaniem wszelkich zasad higieny
✔️ Odbiór zamówienia w drzwiach restauracji
✔️ Bardzo prosimy o płatność kartą, nie zapomnijcie zabrać jej z domu! 💵
✔️ Dziękujemy Wam z całego serca za każde zamówienie złożone w tym czasie!

Nie ma nas bez Was!

Na jakiś czas musimy zawiesić działalność Restauracji Na Molo – nie można zjeść na miejscu, z jakże pięknym widokiem na Zatokę Pucką. Wszystko dlatego, że zdrowie nasze i Wasze jest najważniejsze. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, na razie nie można zjeść u nas w Restauracji, Na szczęście to wszystko tylko na jakiś czas! Cała Załoga Molo całym sercem sercem czeka na czas, gdy sytuacja wróci do normy i zobaczymy się znów Na Molo. W końcu nie ma nas bez was, więc będziemy wtedy na Was bardzo liczyć!

A na razie zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 18:00 do zamawiania telefonicznie i za pośrednictwem facebooka dań na wynos!

Pamiętajcie, dbajmy wszyscy o siebie i swoich bliskich i #zostańwdomu #stayathome. A na spacer zapraszamy Na Molo, do zamawiania dań na wynos, w końcu #niemanasbezwas
Załoga Na Molo w Pucku 🌊🌊🌊