Zaznacz stronę

Restauracja na imprezę rodzinną nad morzem

Restauracja Na MOLO w Pucku oferuje możliwość organizacji wyjątkowych imprez rodzinnych z widokiem na Zatokę Pucką. W naszym przytulnym wnętrzu zorganizujesz zarówno klasyczną uroczystość przy jednym długim stole, jak i posadzisz Gości w wygodnych lożach z kanapami. Co ważne, w obu przypadkach uczestnicy rodzinnego spotkania będą siedzieć bezpośrednio przy oknach z widokiem na morze. Jeśli dodamy do tego znakomitą kuchnię oraz przyjazną i profesjonalną obsługę – innymi słowy, taka impreza to strzał w dziesiątkę!

Na MOLO zorganizujesz:

urodziny,
chrzciny,
komunię (kliknij i sprawdź pełną ofertę),
rocznicę ślubu,
oświadczyny,
baby shower,
ślub i wesele (sprawdź pełną ofertę),
obiad weselny,
i wiele innych niezapomnianych, rodzinnych imprez.
Ponadto organizujemy również imprezy firmowe (kliknij i sprawdź szczegóły).

Wszystkie szczegóły danej imprezy zawsze omawiamy indywidualnie z organizatorami. Nasze menu okolicznościowe jest propozycją dedykowaną dla rodzinnych imprez w gronie 10-osobowym lub większym. Może ono zostać zmodyfikowane w zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb. Z przyjemnością dostosujemy je do diet członków Waszej rodziny: na przykład alergicznych, bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich czy wyznaniowych.

Nie czekaj – zarezerwuj imprezę dla swojej rodziny

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zorganizować niezapomniane rodzinne przyjęcie, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wiemy, jak ważne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dlatego dla nas impreza zaczyna się już od naszego pierwszego kontaktu z organizatorami. Najpierw mailowego lub telefonicznego, potem nieodmiennie spotykamy się w restauracji, aby omówić wszystkie szczegóły. Dzięki temu nie tylko poznajemy naszych Gości, lecz również wszystkie ich życzenia. Każda ze stron ma możliwość zadać nasuwające się pytania, w ten sposób nie pozostawiamy miejsca na wątpliwości. Im więcej omówimy podczas przygotować, tym mniej stresu będzie ze sobą niósł dzień imprezy. My zajmiemy się wszystkim, co potrzebne!

A jeśli myślisz o organizacji swojej uroczystości w piątek… najprawdopodobniej nie możesz wybrać lepiej – trafisz na muzyką na żywo! Kliknij po szczegóły

Skontaktuj się w sprawie imprezy w wygodny dla siebie sposób: mailowo: restauracja@namolopuck.pl lib telefonicznie: 577 678 899

WSPÓŁPRACUJEMY

ORGANIZUJEMY