Zaznacz stronę

Romantyczne walentynki w niezapomnianej scenerii – czy Ty też szukasz na nie pomysłu? Właśnie znalazłeś miejsce, którego nie zapomnicie na długo! Po pierwsze i najważniejsze, Restauracja Na Molo w Pucku to kameralne i przytulne miejsce na romantyczną kolację. Wolicie stolik przy kominku czy z widokiem na morze? Nie staniecie przed takim wyborem, ponieważ u nas każdy stolik jest z widokiem na morze! Kominek trzaska wesoło nieopodal, zapewniając komfort naszym Gościom niezależnie od aury na zewnątrz, tworząc romantyczną i ciepłą atmosferę.

Walentynki Na Molo

Po drugie, Walentynki Na Molo w Pucku to jednocześnie zaproszenie do krainy pysznych smaków. Nas Szef Kuchni zadba o to, aby romantyczna kolacja była również ucztą dla podniebienia. Czy jest lepsza okazja do spróbowania nowych, wyrafinowanych smaków, niż właśnie Walentynki? Nasze kilkudaniowe menu degustacyjne (również w wersji wegańskiej) na pewno zachwyci Was oboje. Ponieważ wnętrze Restauracji w czasie walentynek utonie w blasku świec (i nie tylko), możecie byś spokojni o odpowiednią oprawę tego romantycznego święta.

W walentynkowy weekend możecie zaplanować randkę z muzyką na żywo. W piątek 16.02 zagra i zaśpiewa Piotr „Słupek” Słupczyński. Więcej o muzyce na żywo Na Molo i o „Słupku” znajdziecie tutaj. Jedno jest pewne – na pewno rozgrzeje salę do czerwoności!

Degustacyjne Menu Szefa Kuchni

Romantyczne Walentynki za miastem

Walentynki Na Molo w Pucku to świetny pomysł dla mieszkańców okolicznych miejscowości: Władysławowa, Żelistrzewa, ale też Redy, Rumi, Pucka, Wejherowa i Gdyni. Ponieważ Trójmiasto leży zaledwie 30 km od Pucka, zaplanowanie Walentynek Na Molo jest naprawdę proste. Dla tak fantastycznych widoków i niezapomnianego klimatu z pewnością warto zorganizować krótką wycieczkę za miasto. Chcielibyście znaleźć nowe miejsce na gastronomicznej mapie Trójmiasta na romantyczną kolację, ale nie macie pomysłu? Skorzystajcie z oferty Restauracji Na Molo w Pucku.
Niektórzy z nas, podczas gdy do morza mają tylko „rzut beretem”, oglądają je tylko od święta… ale przecież Walentynki to właśnie święto! Właśnie dlatego możecie je uczcić romantyczną kolacją spędzoną ze swoją drugą połówką w Restauracji Na Molo w Pucku, w otoczeniu szumu fal i przy trzaskającym kominku. Dla wygody mieszkańców nie tylko Gdyni, ale również pozostałych miejscowości, menu walentynkowe będzie dostępne od środy 14.02.2024 do niedzieli 18.02.2024.

Zarezerwuj stolik już dziś!

Ponieważ wiele osób chce spędzić ten romantyczny dzień nad morzem, warto już dzisiaj zarezerwować stolik w Restauracji Na Molo w Pucku. Co ważne, rezerwacje można składać zarówno telefonicznie, pod numerem telefonu 570 929 400, jak i mailowo: restauracja@namolopuck.pl. W mailu prosimy podać datę, godzinę, imię oraz numer kontaktowy. Menu walentynkowe będzie dostępne w dniach: 14-18.02.2024.