Wy też tęsknicie już za wiosną… Jeśli tak, właśnie dla Was planujemy nowy cykl „Ruszamy z Molo” – już od kwietnia zapraszamy na aktywne soboty – treningi z Iwoną Suchenią. W każdą sobotę kwietnia i maja w godzinach 11:00 – 12:00, niezależnie od płci, wieku i kondycji, każdy może ruszyć z molo! Udział jest bezpłatny!

Ogólnorozwojowe, zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu treningi poprowadzi energetyczna trenerka, która przez ostatnie lata zaraziła wiele osób miłością do ruchu i biegania, między innymi prowadząc cykl „Biegam, bo lubię” oraz „Gdyńskie poruszenie”.
Boisz się przyjść sam? Jeśli nie uda Ci się namówić Koleżanki lub Kolegi – pamiętaj: na treningu nie będziesz sam. Nie masz z kim zostawić pociechy – weź ją ze sobą, poradzimy sobie!

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się, jak fajna może być aktywność fizyczna! Czekamy na Ciebie w sobotę 7.04 o 11:00 na molo w Pucku! Po zakończonym treningu zapraszamy na miłą regenerację i integrację do Restauracji Na Molo – my stawiamy wybrane napoje dla każdego Uczestnika!