Zaznacz stronę

Wesele nad morzem – niezapomniane wspomnienia

Ślub i wesele nad morzem to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, dlatego chcemy je zaplanować z dbałością o każdy szczegół. Restauracja Na MOLO w Pucku daje możliwość organizacji jedynego w swoim rodzaju wesela, podczas którego Para Młoda i wszyscy goście będą mogli bawić się z widokiem na morze. W szczególności, że wszystko to znajdziecie w niewielkiej odległości od Trójmiasta! My zadbamy oczywiście o smaczne dania i nienaganną obsługę, które są niezbędnymi elementami każdej uroczystości weselnej. Dodatkowo, sala dysponuje parkietem tanecznym oraz nagłośnieniem, dodatkowo współpracujemy również z DJem.
Co ważne, wszystkie szczegóły przyjęcia weselnego zawsze omawiane są indywidualnie. Zaprezentowane poniżej menu weselne to nasze propozycje, jednak modyfikujemy je w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy w stanie dostosować je na przykład do diet bezglutenowych, alergicznych, wegetariańskich, wegańskich, wyznaniowych itp.

Ślub na tarasie z widokiem na morze

Marzysz o ceremonii zaślubin w romantycznej scenerii? Śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne, a nadmorskie lokalizacje kuszą niezwykłymi widokami. Jednak dopóki nie odwiedzisz Na Molo , nie wiesz jeszcze co to znaczy wesele nad morzem! Dlatego w porozumieniu z Urzędem Stanu Cywilnego w Pucku udostępniamy Parom Młodym możliwość organizacji cywilnej ceremonii zaślubin na tarasie widokowym Restauracji Na Molo. Zamiast organizować najważniejszą w życiu uroczystość w jednej z wielu sal weselnych, wybierz Na Molo. Rozciąga się z niego widok na Zatokę Pucką. Jest to na pewno aspekt wyróżniający Na Molo spośród wielu sal weselnych w Trójmieście i okolicach.

Jeśli szukasz pomysłu na niezapomniane wesele nad morzem, Na Molo czekamy właśnie na Ciebie!

Restauracja Na MOLO w Pucku do dyspozycji Gości Weselnych oferuje:

Możliwość organizacji ceremonii ślubnej na tarasie widokowym nad molo
Salę weselną na 90 miejsc, w której z każdego miejsca rozciąga się widok na zatokę lub port jachtowy
Bliskość do Trójmiasta: 30 km do Gdyni, 40 km od Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie półwyspu Helskiego: Władysławowa i Helu
Znakomitą obsługę kelnerską podczas trwającego do rana wesela
Dekorację sali weselnej np. w stylu marynistycznym, która zapewnia niezapomnianą oprawę uroczystości
10% rabatu przy organizacji wesela w piątek (brak możliwości organizacji poprawin)

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, przeczytaj więcej o ślubie i weselu Na Molo.

Współpracujemy z portalem weselezklasa.pl

ORGANIZUJEMY