fbpx

Sylwester 2018 zbliża się wielkimi krokami!

Któż by nie chciał spędzić tej wyjątkowej nocy w tak wyjątkowej scenerii… dzięki unikalnej lokalizacji Restauracji Na Molo, w sylwestrową noc możemy zabrać Was w rejs. ale przejdziecie przez niego suchą stopą. Będzie to rejs w starym kinie! Kultowy film stał się naszą inspiracją, aby Sylwester na przełomie 2018 i 2019 roku była dla naszych Gości wspaniałą przygodą.
I pozwolił nam odrobinie przenieść się w czasie…

Dekoracje nawiązujące żartobliwie do epoki oraz stare przeboje (ale nie tylko!) będą tłem do znakomitej zabawy. Nie zapominajmy oczywiście, że poza niezastąpionym DJ-em No Name zadba o Was Szef Kuchni serwujący eleganckie menu kolacyjne oraz dbający o smaki na szwedzkim stole. Kieliszek szampana o północy w Sylwestra oraz butelka wódki na parę, dopełnią całości. No chyba, ze wykażecie się wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą Wam wygrać dodatkowe butelczyny! O to zadba Wasz niezastąpiony  kulturalno-oświatowy :D. Czy musimy dodawać, że wśród atrakcji przygotowanych przez Kaowca będą również inne niespodzianki…?

UWAGA! Obowiązują stroje, w których można wybrać się na rejs! 😉 Od eleganckich wieczorowych po żartobliwe stroje z epoki – ponieważ wszyscy znajdą swoje miejsce na naszym pokładzie. To Sylwester – Rejs w Starym Kinie, czyli Hula dusza, piekła nie ma!

Nie masz pomysłu na opiekę nad dzieckiem podczas sylwestrowej nocy? Jeśli ma już 7 lat, może wziąć udział w niezapomnianej Nocy Sylwestrowej w Wehikule Czasu. Zabawę z nocowaniem organizuje największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku.Wybawioną pociechę odbierasz następnego dnia 🙂 Zarówno Dzieci bawiące się w Loopy’s, jak i Rodzice bawiący się w Sylwestra Na Molo w Pucku otrzymują 20 zł zniżki od standardowej ceny!
https://loopys.pl/gdansk/sylwester-dla-dzieci-2018-2019/

Do zobaczenia na Rejsie Sylwestrowym Na Molo!

Cena

270 zł / osobę
260 zł / osobę – przy rezerwacji do 30.11
240 zł / osobę – przy rezerwacji całej loży (8 osób)
20 zł zniżki dla Rodziców Dzieci, które biorą udział w Sylwestrze
w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku
(Loopy’s oferuje podobną zniżkę dla dzieci)
https://loopys.pl/gdansk/sylwester-dla-dzieci-2018-2019/

Rezerwacje

w Restauracji, pod nr tel.: 570 929 400, mailowo: restauracja@namolopuck.pl
Rezerwacja loży dla grup 8-10 osobowych
Podczas imprezy obowiązują stoliki wieloosobowe.

SYLWESTER – NOCLEGI W PUCKU

Goście Rejsu w Starym Kinie Na Molo w Pucku mają specjalną ofertę cenową na noc sylwestrową we współpracujących z Restauracją Na Molo hotelach:

Willa Nowa Zatoka, http://www.nowazatoka.pl/
Harcerski Ośrodek Morski Puck, https://www.hompuck.org/dom-zeglarza/

Zapraszamy do kontaktu z Restauracją osoby zainteresowane noclegami w specjalnych cenach.