Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami!

Któż by nie chciał spędzić tej wyjątkowej nocy w tak wyjątkowej scenerii… dzięki unikalnej lokalizacji Restauracji Na Molo, możecie spędzić ten wyjątkowy wieczór w naprawdę niezapomniany sposób.

W tym roku po raz kolejny naszą inspiracją jest film, a w zasadzie całą seria kultowych ekranizacji z Jamesem Bondem. Zapraszamy na Sylwester Wstrząśnięty Niemieszany! W stylu angielskim, elegancko, choć nieco zadziornie przeniesiemy się do krainy szybkich samochodów, szybkich łodzi motorowych i oczywiście przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet!

Nie zapominajmy oczywiście, że poza niezastąpionym DJ-em No Name zadba o Was Szef Kuchni serwujący eleganckie menu kolacyjne w stylu angielskim oraz dbający o smaki na szwedzkim stole. Powitalny drink wstrząśnięty niemieszany, keliszek szampana o północy w Sylwestra oraz butelka wódki na parę, dopełnią całości.

UWAGA! Obowiązują stroje wieczorowe, których nie powstydził by się James Bond oraz jego Towarzyszki.

Nie masz pomysłu na opiekę nad dzieckiem podczas sylwestrowej nocy? Jeśli ma już 7 lat, może wziąć udział w niezapomnianej Nocy Sylwestrowej w Loopy’s World. Zabawę z nocowaniem organizuje największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku.Wybawioną pociechę odbierasz następnego dnia 🙂 Zarówno Dzieci bawiące się w Loopy’s, jak i Rodzice bawiący się w Sylwestra Na Molo w Pucku otrzymują 20 zł zniżki od standardowej ceny!

Do zobaczenia na Sylwestrze Wstrząśniętym Niemieszanym Na Molo w Pucku!

Rezerwacje

w Restauracji, pod nr tel.: 570 929 400, mailowo: restauracja@namolopuck.pl
Rezerwacja loży dla grup 8-10 osobowych
Podczas imprezy obowiązują stoliki wieloosobowe.