Zaznacz stronę

Wiele Par marzy o niezapomnianym weselu w unikalnej scenerii, najlepiej nadmorskiej. Miejsc, które spełniają to kryterium jest coraz więcej. Nasze wybrzeże obfituje w piękne miejsca np. w Gdyni, Sopocie, Gdańsku czy na Półwyspie Helskim. Niektóre z nich są przy samej plaży,  niektóre trochę dalej od linii brzegowej. Restauracja Na Molo jest jedna i rozciąga się z niej wspaniały widok na Zatokę Pucką. W przeciwieństwie do wielu sal weselnych, nie trzeba się martwić o puste ściany. Zamiast nich mamy okna! Dysponujemy owalnymi stołami w tak zwanych lożach, gdzie Goście mogą skorzystać z wygodnych kanap. Istnieje również możliwość ustawienia wspólnego stołu w kształcie na przykład podkowy. W tej konfiguracji za plecami Państwa Młodych od razu widać morze. Więc znów – żadne dodatkowe dekoracje nie są w zasadzie potrzebne!

Jak zorganizować niezapomniane wesele

Każde wesele jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju… Dlatego za każdym razem organizujemy serię indywidualnych spotkań, aby rozwiać wszystkie wątpliwości Pary Młodej. Wiemy, jak bardzo zależy Wam na dobrym samopoczuciu Waszych Gości. Na Molo od samego wejścia każdy czuje się wyjątkowo, a Młodzi mogą słyszeć westchnienia zachwytu. Takiej lokalizacji można tylko pozazdrościć. Dodatkowo, odległość od pięknej morskiej fary w Pucku jest naprawdę niewielka – widać ją z naszych okien! Zapewnia to zarówno komfort transportu Gości, jak i komfort niczym nieskrępowanej zabawy.

W przypadku ceremonii cywilnej, można spokojnie myśleć o jej organizacji na naszym tarasie. To zapierające dech w piersiach doświadczenie! Podczas samej zabawy w centrum pozostają dwie bardzo ważne rzeczy. Znakomite jedzenie serwowane przez profesjonalnych kelnerów oraz oczywiście parkiet taneczny. A ten jest naprawdę w centrum – widać go z każdego miejsca siedzącego, dzięki czemu każdy uczestniczy w zabawie na całego.

Ofertę weselną Restauracji Na Molo w Pucku znajdziesz tutaj.

Wesele – i co dalej? Jak zadbać o nocleg dla Gości

Restauracja Na Molo w Pucku znajduję się zaledwie 30 minut drogi od Gdyni i może pomieścić do 100 osób. Wszyscy Goście w przypadku potrzeby mogą skorzystać z noclegu w jednym z puckich hoteli. Współpracujemy z miejscami o zróżnicowanych cenach, jednak zawsze mamy pewność, że polecamy dobry standard usług. Aparty Kamienicazaprojektowane przez utalentowanych, polskich designerów w dziewiętnastowiecznej kamienicy – to coś dla Gości o wysokich wymaganiach. Harcerski Ośrodek Morski oferuje przyjemne pokoje w przystępnych cenach. Co ważne, jest zlokalizowany dosłownie paręnaście metrów od morskiego brzegu. Podobnie wyjątkową lokalizację posiada pensjonat Na Fali. Do wszystkich wymienionych miejsc można dojść w trakcie krótkiego spaceru.

Kiedy najlepiej zorganizować wesele nad morzem

Choć mitem jest fakt rezerwacji wesel na 3 lata do przodu, najbardziej popularne terminy rzeczywiście rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Szczególnie, że zainteresowane organizacją wesela nad morzem są nie tylko Pary z Pucka, lecz również z Rumi, Redy, Wejherowa czy Gdyni. Tak że jeśli myślicie o ślubie w miesiącach czerwiec – wrzesień, aby uniknąć zbędnego stresu, warto odezwać się, gdy tylko będzie znany termin. Z drugiej strony, jeśli tematyka morska to Wasz konik, z pewnością znajdziemy dobre rozwiązanie. Pamiętajcie, że Na Molo jest cudownie niezależnie od pory roku. A terminy oddalone od najbardziej popularnych, letnich miesięcy są zazwyczaj bardziej dostępne. Wiosna to czas, gdy morze pachnie najpiękniej! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Niejednokrotnie Pary Młode organizujące wesela w marcu lub kwietniu trafiają na wspaniałą pogodę. Jesień, jako pora spadających liści, jest niesamowicie kolorowa. Dzięki temu podziwiać można nie tylko wodę, ale i przybrzeżną linię drzew. Najbardziej niedoceniane są natomiast wesela zimowe.

Urok zimowego ślubu i wesela

Przymusowa organizacja wesela w miesiącu z literą „R” odeszła już chyba do lamusa. Jednak miesiące takiej jak listopad, styczeń czy luty wciąż są niedoceniane. To właśnie wtedy Na Molo trzaska w kominku ogień, a biała sceneria potrafi zaczarować Gości. Co więcej, po szybkim i zazwyczaj malowniczym zachodzie słońca następuje długi wieczór. A ten sprzyja znakomitej zabawie, która zazwyczaj rozpoczyna się dopiero po zapadnięciu zmroku. Jeśli Panna Młoda jest skłonna założyć do sukienki cieplejsze bolerko podczas spaceru po molo, warto rozważyć zimowe terminy. Może traficie akurat na zamarzniętą Zatokę..? Będzie co wspominać!