Zaznacz stronę

Voucher Na Molo – pomysł na prezent

Voucher to oryginalny pomysł na prezent dla rodziny czy przyjaciół. Pomoże również, jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na prezenty dla Pracowników Twojej Firmy! Osoba, która otrzyma w prezencie voucher Na Molo, może sama wybrać dogodny termin na wizytę w Restauracji i cieszyć się widokami na Zatokę Pucką. Co ważniejsze, może się również cieszyć znakomitą kuchnią naszego Szefa Kuchni! Voucher można wykorzystać na wszystkie dania lub napoje dostępne w kartach menu restauracji. Niewiele miejsc oferuje tak unikalne połączenie pysznych smaków autorskiej kuchni, domową atmosferę oraz tak wyjątkową lokalizację. W końcu – bardziej nad morzem być nie możesz!

Zasady realizacji vouchera

Na Molo można kupić vouchery o wartości 50 zł, 100 zł oraz 200 zł. Jeśli nie masz możliwości zakupu vouchera na miejscu – skontaktuj się telefonicznie: 570 208 899 lub mailowo: restauracja@namolopuck.pl

Aby zrealizować voucher należy dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznej oraz przekazać vouchera kelnerowi przed złożeniem zamówienia. Vouchera nie można wymienić na gotówkę, a gdy voucher nie zostanie wykorzystany w całości, nie jest wypłacana reszta. Jeśli wysokość rachunku przekroczy wartość vouchera, należy uregulować pozostałą należność na miejscu kartą lub gotówką.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla Pracowników – pamiętaj, że Na Molo zorganizujesz również Wigilię Firmową. Kliknij po więcej szczegółów!